stylebookxStylebook
Stává se vám, že si nakupujete stále stejné oblečení a nikdy nemáte co na sebe? Pak vám život určitě usnadní aplikace Stylebook. Stačí si kousky z vašeho šatníku nafotit a nejen že je budete mít přehledně srovnané, takže už si nikdy nekoupíte patery stejné boty místo něčeho co vám chybí, ale také je mezi sebou můžete míchat a vytvářet stylingy. Look na příští den do práce nebo na párty, si tak vytvoříte během cesty tramvají nebo při čekání ve frontě, což výrazně šetří čas při oblékání. A ještě jednu výhodu aplikace má, můžete do ní zapsat kdy jste jaký outfit měla na sobě a ona vygeneruje jak často jej nosíte. Tím nejen že předejdete módním faux pas, ale také zjistíte, do čeho se vyplatí investovat a co zase tak moc často neoblékáte. Tím se aplikace stává nejen zábavou, ale také vás naučí šetřit a nakupovat efektivně.

Go try it on
Ještě jedna fashion aplikace je velice zajímavá. Go try it on je totiž spíše fashion sociální sítí, kam nahrajete svůj vyfocený outfit a za chvíli zjistíte, jak vám podle ostatních sedí či nikoli. Je to ideální věc pro ty, kdo se neumějí rozhodnout co na sebe a potřebují radu. Usnadníte si tak nejen oblékání na schůzku ale také nákupy a navíc zjistíte, co na váš styl vlastně říká okolí.

a19663eaf13a7650d60ed0da680d9bf3aTimeLogger 2
Plánování času je důležité nejen pro ty, co pracují na volné noze, ale vlastně pro všechny, kdo toho chtějí stihnout a zažít co nejvíce. Dobrým pomocníkem v takovém případě může být aplikace aTimeLogger 2, která je určena ke sledování všeho, co děláte, ať už je to práce, čas na kávu, cvičení nebo venčení psa a domácí práce. Na konci dne si můžete jednotlivé časy stáhnout do přehledu a jednoduše tak zjistíte, že čas, který vám chybí trávíte třeba kouřením cigaret nebo surfováním na facebooku. Time management tak pro vás už nebude problémem.