Vychytávka pro minimalisty
Kabelka je sice pro ženu nepostradatelná, ale sem tam se hodí, vyjít si ven s prázdnýma rukama a mít u sebe jen to nejnutnější. A přesně tahle chvíle vyžaduje vychytaný doplněk, jakým peněženkový obal na iPhone je. Kožený krasavec má na zadní straně kapsičku na kreditku i hotovost.
(Bonami.cz)

obal-mujjo-na-telefon,bonami 1399czk

Čokoládový dárek
Jestli chcete dát mamince k svátku čokoládu, pak pro ni rozhodně nechoďte do sámošky. Nejlepší čokoládový dárek je totiž ten, který je vytvořen na míru. A přesně takovou čokoládu vám vytvoří v Rozbíjím se. Namíchají vlastní chutě, vytvoří designový obal a i tvar čokolády bude jedinečný.
(Rozbijimse.com)

02_Rozbijim-se32265

Mýdlové potěšení
Voňavé mýdlo je celkem obligátní dárek. Jenže není mýdlo jako mýdlo, některá mohou být uměním. A takové umění je lepší dárek než obyčejný sprcháč. Designérka Helena Heinz vyrábí přesně taková mýdla, která chce každá žena dostat.
(helenaheinz.com)

10509475_815468075177590_2404647142711829814_n

Neočekávané spojení
Šperk nikdy neurazí. A co takhle šperk, který nebude nudný a upoutá na první pohled tvarem i materiálem. Nás zaujal prsten z plexiskla ve spojení s pravou sladkovodní perlou od designérky Veroniky Menčíkové.
(Molo7.cz)

_MG_0684

Originální krok
Tenisky jsou toto jaro jedním z největších módních trendů. Proč toho tedy nevyužít a nepořídit mamince boty z českých luhů a hájů a navíc v barevnosti, kterou ona miluje. České boty Prestige už nějaký ten pátek nabízejí službu sestavení si vlastní barevnosti a vytvoření bot přímo na míru nositeli. Zahrajte si na chvíli na designéra a vytvořte super originál.
(Prestizky.cz)

kotnik03

Zdroj foto: Archiv firem, Pinterest.com