Ďábel nosí Pradu

V tomto filmu můžeme sledovat hned dvě silné ženy. Drsnou Mirandu, která ví, že když chce být nejlepší, musí mít hroší kůži. Umí jít přes mrtvoly a vyplácí se jí to. Naopak její asistentka Andy taková není, i když by se jí to hodilo. Riskne to, dá výpověď a jde si za svým snem.

1456433069-tumblr-o0lx1aq0qm1uqr31fo1-500

Zrození šampióna

Bohatá Američanka Leigh Anne s proříznutou pusou ubytuje u své rodiny černošského teenagera a udělá z něj fotbalovou hvězdu. Chtěli bychom mít její kuráž!

tumblr_inline_nqtwlembvg1rpdlxb_500

Pravá blondýnka

Elle Woodsové se povedl takový úspěch, který by nikoho z jejího okolí ani ve snu nenapadl. Šla na práva, aby získala zpátky svého přítele, ale přitom zjistila, že rozená právnička. Musela se ale potýkat s neustálými předsudky svého okolí. I přes to si ale šla za tím, čemu věří.

tumblr_n44tsaly3o1qj4315o1_500

Baby boom

J.C. Wiattová je kariéristka, miluje drahé věci a svatbu ani děti rozhodně neplánuje. Všechno se ale změní, když jí ale svěří do péče malou holčičku, jejíž rodiče zemřeli při autonehodě. Odejde z práce, odstěhuje se na venkov a rozjede vlastní byznys.

25-diane-keaton-baby-boom-w1200-h630

Podnikavá dívka

Tess pracuje jako sekretářka, ale když si její šéfová zlomí nohu, využije šance a naskočí na její místo. Zjistí, že šéfová využila její nápad ve svůj prospěch a rozhodne se, že to tak nenechá. Cesta k úspěchu je někdy hodně drsná.

tumblr_m5kj1wffhb1r29p5go1_500-1