1. Můžete si číst celý den v posteli a nemít výčitky. Vlastně si ani nemusíte číst. Můžete prostě jen tak ležet, protože v létě se tak nějak nehodí být doma a nic nedělat.

tumblr_n32rnnCQT31spzf3go1_500

 

2. Skončilo to nesnesitelné horko a s ním i plavková sezóna. Už se nemusíte nikde ukazovat a plánovat, jak s dietou příští rok začnete raději hned po vánocích, protože vaše tělo opět nebylo tak dokonalé jako těla ostatních holek na pláži.

3. Je ideální počasí na vysedávání v kavárnách.

coffee-8

4. Na podzim se děje spousta kulrutních akcí. MBPFW, Designblok, do kin jdou nové filmy, spousta výstav, vinobraní, food festival…

5. Všechno se vrací zpátky do normálu. V létě jsme byli všichni v jiném režimu. Dovolené, večírky, grilovačky, výlety, fesťáky… S podzimem se nám do životů vrací řád, který všichni po těch dvou měsících potřebujeme jako sůl.

6. Móda začíná být zase větší zábava. Spousta z nás v létě odbyde samu sebe košilí a džínovými kraťásky nebo šaty, ale na podzim zase začínáme vrstvit a každý outfit vybíráme tak nějak pečlivěji.

stylish-woman-autumn-fashion

7. Čas koupit si novou zimní výbavu. Já jako milovník podzimu nekupuji každé jaro nové plavky, ale každý podzim nový kabát. S ním samozřejmě i šálu, čepici a boty.

8. Podzimní jídlo. Všechny ty husté polévky, horká čokoláda, koláče, dýňové hody…

Snímek obrazovky 2016-09-06 v 6.44.12