Rozhodně ano! Stačí každý den dodržovat pár kroků k tomu, abychom se cítili lépe a vyvarovali se tak nepříjemným stresovým situacím.

Nepodceňte přípravy

Důležité je být vždy připraven. Začněte proto už den předem. Každý večer si připravte práci na následující den, pohodlný outfit ve kterém se budete cítit dobře a pokud “krabičkujete”, tak výživné jídlo, které vám dodá energii na celý den. Díky tomu ráno ušetříte spousty času a budete se moc v klidu připravit na jinak hektický den.

Umění odpočívat

Stačí 10 minut denně. Odložte počítač, telefon a zkrátka vypněte. Najděte si svou formu odpočinku, která vám bude vyhovovat nejvíce. Ať už je to čtení pár stránek oblíbené knihy, krátký spánek, nebo meditace.

Hudba jako lék

Sestavte si několik playlistů podle nálady. Uvidíte, jak skvěle vás dokáže hudba nakopnout v krizových situacích, nebo jen tak vám vykouzlit úsměv.

Pozitivní myšlení

Nejdůležitější nástroj pro to, abychom se cítili lépe. Jen díky tomu dosáhneme nejen daleko lepších výsledků, budeme se cítit skvěle, nepropadneme panice a budeme kolem sebe šířit příjemnou atmosféru. Zkuste se každý den usmát na náhodné kolemjdoucí, jen tak někoho pozdravit, nebo někomu říci kompliment. Uvidíte, jakou radost to vám i jiným udělá.