Villa Amarilla

Luxusní vila na ostrově Anguilla má pět ložnic a z každé z nich si vychutnáte výhled na oceán. Nechybí velká kuchyně, bar, vnitřní a venkovní obývací pokoj s jídelnou, bazén, posilovna nebo místnost s rozsáhlou  sbírkou DVD a nejmodernějším hudebním systémem.

Apartmán v Kapském městě

Preferujete raději moderní byt s dech beroucím výhledem na Atlantský oceán a hory? Tento apartmán má tři ložnice s vlastní koupelnou a dostatečný prostor pro relax s přáteli nebo rodinou. Nachází se kousek od Kapského města či oblíbené městské pláže Camps Bay.

Hrad San Fabiano

Jaké je to žít na hradě? Vyzkoušet si to můžete na romantickém prostoru nedaleko města Siena ve střední části italského Toskánska. Kromě samotného místa si bezesporu užijete i snídaně plné místních lahůdek, ochutnávky vín a krásu okolního prostředí.

Apartmán Villa Lola

Architektonický dům se nachází v luxusní rezidenční oblasti ve městě Vaðlaheiði poblíž Akureyri, hlavního města severního Islandu. Čeká tam na vás moderní a minimalistické bydlení, klidná atmosféra a příroda doslova na dosah ruky.

Villa Andaman

Bali se v poslední době stává oblíbenou destinací mnoha Čechů. Najdete tam i tuhle obrovskou nádhernou vilu se sedmi ložnicemi, bazénem, ​​zahradou a prostornou kuchyní. Vila se nachází v klidném prostředí, zároveň však nedaleko oblíbených turistických míst.