Pomocí akupunktury se léčí funkční a psychosomatická onemocnění. Tenké jehličky se napichují na akupunkturní body, které mají úzkou souvislost s určitými orgány a funkcemi našeho těla. Vpichem jehliček se stimuluje harmonizace toku energie a dochází k navození rovnováhy orgánů i celého organismu, který je tak ovlivněn komplexně jako celek, včetně vyrovnání psychiky. Akupunktura je bezpečnou léčebnou metodou bolesti zad, páteře i svalů.

101315703

S nepříjemnou a někdy pořádně výraznou bolestí páteře se v poslední době setkává stále více lidí v západním světě, uvádí se, že se jedná až o polovinu dospělé populace. Příčiny mohou být různé. Za tuto civilizační nemoc podle čínské medicíny může sedavý způsob zaměstnání, nedostatek pohybu nebo nesprávné pohybové návyky, těhotenství a porod, duševní přepracování, prochladnutí. Na vině ale mohou být i poúrazové problémy či chronické potíže, za jejichž vznikem stojí často zanedbání a nedostatečná léčba. S pomocí akupunktury se však dají úspěšně řešit. Je totiž účinná při akutních i chronických bolestech. Využít se dá u poúrazových stavů, výhřezů meziobratlových plotének, akutních blokád, bolestí nadměrné fyzické zátěže. Citelná úleva nastává už po prvním sezení, ideálně je však zapotřebí 5-10 návštěv.

Čekárna-2

Pomocí akupunktury lze takto zvládnout řadu neduhů a nemocí. Využít se však dá i k prevenci, posílení imunity či psychické stability. Akupunktura může pomoci i při zkrášlení pleti a v boji proti vráskám. Akupunktura Vám zase vrátí radost do života.

Foto: Archiv firem