Calm

Aplikace Calm nabízí různé variace meditací – od tříminutových až do půlhodinové sessions. Pokud máte problémy s usínáním, najdete vzde rovněž tzv. “sleep stories”, namluvené příběhy určené k poslechu před spaním.

Stop, Breathe & Think

Pokud nemáte žádné zkušenosti s meditací, aplikace Stop, Breathe & Think by mohla být právě pro vás. Nejdříve vás totiž se vším seznámí a dobře vysvětlí, jak meditace funguje. S její pomocí se můžete naučit základy a sledovat své pokroky.

10 % Happier

Aplikace 10 % Happier je určená pro věčné skeptiky. Obsahuje vědecké vysvětlení meditace a jejího vlivu na lidskou psychiku a také rozhovory s inspirativními osobnostmi, které ji praktikují.

Spotify

Většina z nás poslouchá na Spotify své oblíbené interprety, najdete tu ale i spoustu meditačních playlistů. Stačí zadat do vyhledávání klíčové slovo “relax”!

Aura

Aplikace Aura zaujme díky personalizovaným tříminutovým meditacím podle toho, jak se zrovna cítíte. V úvodu se vás proto zeptá na informace, jako je věk, jaký máte náhled na svět a jestli jste se už někdy meditaci věnovali.