Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Vysokootáčkový klenot

BMW M4 Competition Cabrio se díky svému šestiválci a systému pohonu všech kol M xDrive může pochlubit výjimečnou dynamikou a plátěná střecha mu dodává jedinečný styl. BMW M4 Competition Cabrio s pohonem M xDrive ukrývá pod svou kapotou benzin spalující skvost, který disponuje výkonem 373 kW, představující stádo 510 koní. V kombinaci s pohonem všech kol tento přeplňovaný šestiválec umožňuje akceleraci z 0 na 100 km/h za pouhé 3,7 sekundy a řadu dalších nadprůměrných dynamických schopností. Unikátní M designové prvky a plátěná střecha vytvářejí mimořádně působivý celek, jehož osobitá přitažlivost vynikne zejména při jízdě se staženou střechou. Ničím neomezené sluneční paprsky a vanoucí vítr spolu s opojným zvukovým doprovodem dovolují BMW M4 Competition Cabrio s pohonem M xDrive poskytnout tyto omamné jízdní zážitky cestujícím na všech čtyřech sedadlech.

Revoluce v jízdě autem

Značka diptyque věří, že každý okamžik dne by měl být prosycen nezapomenutelnou vůní, a vytvořila elegantní difuzér do auta. Ať už trávíte ve svém automobilu krátkou chvíli, nebo vás čeká delší cesta, projíždíte městem, anebo brázdíte venkovskou krajinou, společnost vám může dělat jedna z vytříbených vůní diptyque v podobě kapsle ukryté v černém oválu. Balení obsahuje difuzér do auta a jednu vonnou kapsli.

vůně

Foto: diptyque

Netradiční spojení

Footshop, jenž se specializuje na sneakers, spolupracuje i se značkou Vasky, která se pro změnu zaměřuje na ručně šité boty. Unikátní spolupráce stírá rozdíly mezi prémiovým streetwearem a zlínskou obuvnickou tradicí. Limitovaná edice Urban Hiking o pouhých sto párech spojuje identitu dvou výrazných českých obuvnických značek, oslavila desáté výročí Footshopu a zároveň si klade za cíl vrátit eleganci do hor a pohodlí do města. Společný model Vasky x Footshop vychází z klasické siluety Vasky Farm Boot, ale liší se ve specifických detailech a barvách.

boty

Foto: Vasky

Autor: Lenka Komrsková