Dámy a pánové, ti kteří neskonale milujete módu stejně jako my, pojďte s námi prostudovat jeden z velmi propracovaných a šikovných webů. Má sice doposud kratičkou historii, o to spíše jeho oblíbenost stoupá rychlostí blesku.

Ti, jež milují módu, jistě ocení konkrétní módní pomůcky a nápady. Věčně vymýšlet a to především pomocí e-shopů, co se k sobě bude hodit, co kolik bude stát, zda to bude ladit a sedět na míru není zcela jednoduchá záležitost. Není proto od věci, když se dá pár chytrých hlaviček dohromady a vzejde inspirační web, jakým je domodi.cz.

domodi

Rychlá registrace, výběr oblíbených outfitů i looků, nechybí ani možnost sledovat módní laiky, kteří mají kreativní nápady a během pár minut již vytváříte či hledáte vlastní styl. Čím více aktivity vyvíjíte, tím více hodnocení sami dostáváte. Můžete se tak propojit s lidmi, kteří mají stejný vkus a módního ducha.

domodi4

Jednoduchá, avšak velmi chytrá stránka, která vám nejenom nabídne možnost sestavit si model podle vlastních představ, ale ukáže vám také kolik konkrétní kousky stojí a kde je zakoupíte. Rychle tak zjistíte, kde vás čeká nákup. Přehledně na jednom místě budete mít novinky všech kamenných obchodů i internetových e-shopů, oblíbených značek, ale také tolik oblíbené slevové akce.

domodi5

Domodi.cz není web pouze pro ženy, na své si přijdou i muži. Záleží jen na vás, zda budete hledat ty správné outfity pro své dítě nebo pro partnera. A bezpochyby se najde spousta mužů, kteří rovněž ocení zakladatele takového webu. Využijte skvělého nápadu a vytvořte si své sety oblečení na celou letní sezónu.

Foto: Archiv