Pro malé hosty je připravena jedinečná nabídka vzdělávacího a zážitkového hlídání: workshop výroby ze dřeva, skákání do sena ve stodole, malování v ateliéru, stavění hradů z písku v „bahenní místnosti“, dobrodružství na sněhu, cákání v bazénech s obřími skluzavkami a mnoho dalšího… Vždy za přítomnosti vyškoleného týmu péče o děti. Jejich repertoár obsahuje: empatii, trpělivost a spoustu kreativity! Činnosti během více než 70 hodin péče o děti týdně vycházejí z filozofie Montessori: „Děti jsou hosté, kteří hledají cestu.” Zaměřujeme se na ty nejmenší, jejich osobnost a také na svobodný prostor, který potřebují k rozvoji.

Zdroj: Feuerstein Nature Family Resort

K dispozici je také řada nabídek pro rodiče. Výborně upravené sjezdovky, běžecké tratě a skialpinistické trasy lákají hosty do přírody a ti, kteří dávají přednost klidnějšímu pobytu, se mohou uchýlit do odděleného wellness centra určeného pouze pro dospělé, zúčastnit se lekce jógy nebo si dopřát blahodárnou masáž. Vrcholem pro gurmány je večer v hotelové gurmánské restauraci Artifex.

Zdroj: Feuerstein Nature Family Resort

V areálu Feuerstein si přijdou na své i milovníci koní. Na programu jsou projížďky na ponících, výuka jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé, stejně jako lekce kavalet a skákání – v zimě zcela v pohodlí vyhřívané kryté jízdárny.

Prostě kouzelné místo. Více informací ZDE.

Zdroj: Feuerstein Nature Family Resort