Joellefriend

Joelle Friend pravidelně zásobuje fotkami ze svých cest svých více než 169 tisíc sledujících. Toužíte po tom sbalit si tašku, nasednout se svými přáteli do auta a jen si užívat krásy přírody? Tak se nechte inspirovat. Joelle Friend je důkazem toho, že k cestování nepotřebujete drahé hotely, protože rozdělat si oheň na břehu řeky a dát si ráno koupel v horkých pramenech může být daleko větším luxusem…

Robstrok

Dubai, Bali, Island, Hawaii a spoustu dalších míst po celém světě navštívil tento dvacetiletý fotograf a kameraman. Na Instagramu ho sleduje přes 652 tisíc lidí a není čemu se divit. Jeho fascinující záběry z přírody či měst vás donutí kliknout na follow s naprosto ohromeným výrazem. Na YouTube můžete sledovat i jeho videa.

Frauke_hagen

Německá cestovatelka a dobrodružka se pyšní téměř dvěma sty tisíci followery na Instagramu. Na jejích krásně laděných fotkách můžete obdivovat půvab průzračných jezer, horských hřebenů, tyrkysových fjordů a všemožných přírodních úkazů, které vás donutí na chvíli se zasnít a odpočinout si od každodenního života.

Worldwanderlust

Ptáte se při pohledu na všechny úspěšné travel bloggery, jak to dělají a kde berou peníze na cestování po celém světě? Odpovědi vám může dát třeba blog World of Wonderlust, za kterým stojí sympatická Brooke Saward. Tipy a inspiraci hledejte nejen na jejím blogu a sociálních sítích, ale i v její stejnojmenné knize!

Chriskpickens

Chriss K. Pickens má sice v porovnání s výše zmíněnou čtveřicí daleko menší počet followerů, nicméně v kvalitě fotek dosahuje stejných výšin jako ostatní. Tenhle cestovatel a fotograf se zaměřuje především na krajinu a při svých toulkách fotografiemi ukazuje, jaké kouzlo a sílu příroda má.