Bora Bora

Jedna z nejoblíbenějších destinací Francouzské Polynésie je dobře známý ostrov Bora Bora. A není čemu se divit. Komu by neučarovaly bílé pláže, křišťálově čistá voda, zelenající se hory a samozřejmě i typické „plovoucí“ bungalovy? Vyhledávaný ostrov plný luxusních zážitků nabízí spoustu aktivit od potápění či projížděk na kajaku, až po odpočinek v exotických spa a gourmet v místních restauracích.

Kauai

Přesouváme se na Havaj, kde se nachází ostrov Kauai. Tentokrát uděláme radost těm, kdo si chce užívat nedotčené pláže s nádhernými západy slunce a obdivovat divokou přírodu. Kauai je pro dobrodružné duše, které vyhledávají méně turistická místa a raději než ležení na pláží volí například túru po 22 km dlouhé stezce Kalalau Trail vinoucí se pod útesy a nabízející neuvěřitelné výhledy.

The Cook Islands

Hledáte definici pro ráj? Už nemusíte, jsou to Cookovy ostrovy. Nejde jen o nádherné tropické prostředí s tyrkysovými lagunami a kymácejícími se palmami, ale o celkovou atmosféru, klidný životní styl a přátelské chování místních domorodců. Samozřejmě nevynechejte exkluzivní spa a využijte destinace ideální pro svatby…

St. Lucia

Svatá Lucie patří k nejkrásnějším karibským ostrovům a má skutečně co nabídnout – pláže, deštné pralesy, sopky, vodopády, kakaové a kokosové plantáže, národní parky, horské vrcholy, ale i nejrůznější pamětihodnosti. Dominantou ostrova jsou dva vulkanické vrcholky s názvem Pitons, jež se starají o perfektní výhled i atmosféru na Svaté Lucii.

Palawan Island

Filipínci mají také svůj klenot. Nese název Palawan a skrývá spoustu jedinečností. Například tu teče nejdelší podzemní řeka na světě, jež se řadí mezi sedm divů světa, nebo tu najdete korálové útesy Tubataha, které jsou zase zapsány v seznamu UNESCO. Příroda tu prostě skutečně čarovala. Uchvátí vás čisté korálové moře, svěží smaragdové džungle, tajuplné jeskyně či dlouhé pláže ideální na romantické procházky.

Nepodceňte přípravu

Rozhodli jste se vyrazit na exotickou dovolenou? Tak nezapomeňte na pořádnou ochranu před slunečními paprsky, na takovou intenzitu totiž naše pokožka není zvyklá a spálit se hned první den moc radosti nepřinese. Bioderma proto přišla s řadou Photoderm, která má za úkol chránit všechny typy pokožky v jakémkoliv podnebí, k čemuž dopomáhá i patent buněčné biochrany. Tak si s sebou sbalte produkty na obličej s SPF 50, můžete je dokonce zvolit i tónované a hned ve třech odstínech. Na tělo pak vsaďte na opalovací mlhu a vyberete si i z produktů určených pro osoby s intolerancí na sluneční paprsky či po laserovém zákroku!