K moři: Bretaň

Oblast na severozápadním pobřeží Francie, kam se dostanete autem (cca 15 hodin cesty). Místo, kde si můžete užívat dobré jídlo, moře, i když trochu studenější, historické památky a krásnou přírodu. Pokud preferujete cestování ve stylu objevování různých míst, návštěva Bretaně bude ideální volbou.

 

Do hor: Vysoké Tatry

Aktivním sportovcům doporučujeme výlet do Vysokých Tater. Výhodná je jejich blízká poloha na sousedním Slovensku, s čímž souvisí i jednoduchá možnost se domluvit. Do Tater můžete vyrazit sportovat, procházet se, relaxovat, ale především nasávat čerstvý vzduch a ticho od víru velkoměsta.

 

Za přírodou: Litva

Za unikátní přírodou vyrazte do Litvy. Nachází se zde mnoho národních parků a nespočet hlubokých lesů, jezer a řek. Pokud vám nevadí studená voda a vyjde vám počasí, můžete se na litevském pobřeží i koupat. Litva je země, která vám zcela jistě má co nabídnout, za přijatelnou cenu a se zaručeným zážitkem.

 

Do města: Budapešť

Preferujete městskou turistiku? Pak se vydejte na last minute výlet do Budapešti – dostupné za pár hodin autobusem nebo autem a nabízející rozmanité možnosti aktivit. Zaměřte se na poznávání historie, navštivte dobré restaurace, odpočívejte v lázních nebo podnikněte výlety do okolí města.