S klesajícími teplotami začíná jistě řada z vás přemýšlet nad tím, kam byste se rádi ještě letos, popřípadě příští rok, vydali na vysněnou dovolenou. Jedním z tipů by mohl být například tropický ráj na ostrově Ko Samui v Thajsku, luxusní destinace, která se zabydlela v nabídce cestovní kanceláře Fashion Travel. Fashion Travel, jak už z názvu vyplývá, se primárně zaměřuje na skloubení turistiky a zprostředkování nákupů v metropolích proslulých obchodními centry.

Právě na ostrově Ko Samui se nachází komplex vil Samui tropical resort, který leží necelých 30 minut autem od letiště, vybudován byl v prostředí vodopádů a pouhých sedm minut chůze od klidné písčité pláže. Tvoří jej pět stylových bungalovů vybavených designérským nábytkem včetně privátní tropické zahrady s vlastním bazénem. Ty lze obývat krátkodobě i na delší období, jsou vybaveny kuchyněmi, kabelovou televizí a samozřejmě nechybí ani internetové připojení.

Obrovskou výhodou může být pro mnohé fakt, že vily obývá český personál, stejně tak je k dispozici i český průvodce, tudíž se mohou zaradovat všichni neználci cizích jazyků. Průvodce doporučí širokou škálu služeb – od zapůjčení automobilu, relaxačních masáží přes kurzy vaření a cvičení jógy, určitě také nezapomeňte na návštěvu hlavního města Bangkoku.

Ostrov nabízí neomezenou porci zábavy, můžete si prohlédnout zoologickou zahradu, hadí i krokodýlí farmy, projít se obrovským akváriem a parky, otestovat svoji hladinu adrenalinu během potápění nebo využít vynikajících podmínek pro hraní golfu. A mezi tím vším dobrodružstvím hlavně nezapomeňte na již zmiňované nákupy!

Využít můžete aktuálních zaváděcích cen již od 4890 Kč za osobu na celých 8 dní včetně snídaně. Rezervaci a veškeré další informace najdete na adrese http://fashiontravel.cz/ nebo http://www.blueoceantravel.cz/.

Foto: Pinterest