Chystáte-li se aktuálně do Paříže například na Paris Fashion Week a hledáte-li stylové a designové ubytování, máme pro vás několik zaručených tipů, které vám toto město módy pomohou zpříjemnit.

 

Soukromé apartmány s výhledem na Eifelovu věž

Pokud si rádi užíváte soukromí a velké neosobní hotely nejsou nic pro vás, La Réserve Paris si zamilujete. La Réserve Paris nabízejí deset soukromých luxusně zařízených apartmánů, které vám navodí pocit domova. O design celého komplexu se postaral designér Rémi Tessier, samozřejmou součástí pronájmu je hospodyně i consierge,  hotelové služby jsou k dispozici na vaše přání. Pronájem apartmánů La Réserve Paris je ideální volbou pro ty, kteří se například chystají na nadcházející Paris Fashion Week a chtějí stylově bydlet, najdete je na Place du Trocadéro v elegantním 16.pařížském obvodu.

La Réserve Paris

 

Výjimečné místo kousek od L`Art de Triomphe

V historické části, v podstatě za rohem od slavného L`Art de Triomphe, najdete secesní Hôtel du Collectionneur. Luxusní pětihvězdičkový komplex, který nabízí i vlastní spa a wellness, v každém pokoji můžete navíc obdivovat sbírku uměleckých děl ve stylu Art Déco. Hôtel du Collectionneur je připomínkou krásy 30.let, užijí si ho lidé, kteří milují umění a historii, která na vás dýchne ze všech koutů hotelu. Součástí hotelu je také vnitřní zahrada, ve které vás čeká procházka mezi secesním sousoším.

Hôtel du Collectionneur

 

Hotel de Nell – elegantní a šik

V blízkosti Grands Boulevards, nedaleko legendární Galeries Lafayette i Printemps, se nenápadně ukrývá designová perlička v podobě luxusního hotelu. Hotel de Nell je přesně to, co očekáváte od příjemného a luxusně čistého designu. Architekt Jean-Michel Wilmotte přesně vystihl přání majitele hotelu a navrhl velmi vkusný a čistý interiér hotelu, také díky kterému strávíte v Paříži neopakovatelné chvíle. Součástí Hotelu de Nell je také privátní Spa.

Hotel de Nell

Foto: Archiv hotelů