Terumenclova

Travel bloggerka a freelance fotografka Teru, díky jejímž cestám a tipům si můžete sami naplánovat dokonalý výlet, se snaží vyhýbat velkým davům, proto u ní často najdete turisty méně oblíbená místa, která však nepostrádají nic na své kráse. Aktuálně u ní hledejte info, pokud toužíte po Islandu v zimě.

Hynecheck

Spoustu inspirativních míst poznáte i na profilu Hynka Hampla. Vysokohorské záběry, čistá jezera, lesy a nedotčené krajiny různých koutů světa vás doslova vtáhnou do panenské přírody. Krásně laděné fotografie vás nadchnou natolik, že sami budete chtít začít objevovat.

Restlesschildcz

Zajímavá města, příroda a vtipné postřehy z cest najdete na profilu Restless Child Petry Voráčkové. Náladu vám však nezvednou jen barevné fotky na Instagramu, hledejte ji i na YouTube, který zásobuje cestovatelskými vlogy a různými tipy, navíc vždy s nadhledem a humorem.

Danekpavel

Další vizuální podívanou je instagramový účet Pavla Daňka. Dech beroucí krajiny umí zachytit dokonale. Z každé fotografie vyzařuje obrovská síla, jež vás nutí se na chvíli zastavit a jen tak žasnout, co příroda dokáže.

Amazingplacescz

Inspirativní místa naleznete i u nás v Česku. Něco o tom ví Amazing places, jež hledají a objevují kouzelná místa v našich končinách. Pokud sháníte tipy na dovolenou či ubytování na víkendový výlet, profil Amazing places je ideálním místem.

Foto: Instagramy bloggerů