Proč slavit Valentýna?

Možná se ptáte, proč vůbec něco takového slavit. Lásku bychom měli projevovat každý den. To je sice pravda, ale je to tak? Opravdu dáváte své partnerce najevo, jak moc si jí vážíte? Chodíte spolu na rande i po letech? Cítí se vaše partnerka stále přitažlivá, sexy a chtěná? Věřte, že ženy mají často pocit, že jsou spíše něčí maminky než partnerky. Vyperou, uvaří, uklidí a občas si vyslechnou průměrnou pochvalu.

To je ale přece škoda, pokud svoji partnerku stále milujete. Měla by to z vás cítit. Zaprvé zkuste zapracovat na projevování vašich emocí a zadruhé jí to zkuste vynahradit příjemným valentýnským večerem.

Místo restaurace zkuste romantiku doma

Kupte zásobu růží, lahodné valentýnské víno, vanilkové svíčky a uvařte dobré jídlo. Nemusíte hodiny vyvařovat, na internetu najdete mnoho jednoduchých pokrmů, které zvládne i ten největší nešika. Dost jednoduchá je ryba s pečenou zeleninou, těstoviny se smetanovou omáčkou nebo kuřecí salát. Vše vám zabere poměrně málo času, a přitom vaši partnerku opravdu příjemně překvapíte.

Koupené valentýnské víno jí nezapomeňte představit, aby věděla, co pije. Snažte se ho párovat se správným pokrmem, například bílé víno se skvěle hodí ke kuřeti a rybě. Dárek v podobě kvalitního vína ocení skoro každý.

Spolu i v budoucnu

Abyste si užili společný čas v soukromí nádherného ubytování i za pár měsíců, pronajměte chatu. Nejenom, že jí dáte najevo, že s ní plánujete být i za těch několik měsíců, navíc tím vymyslíte společnou dovolenou. Na výběr máte z chat na samotě, u vody nebo s bazénem. Fantazii se meze nekladou. Výhoda chaty je v tom, že jste v srdci přírody a zažijete neuvěřitelný klid. Poukaz na ubytování jí dejte v hezké obálce.

A v pokročilé hodině…

A po nějaké té sklence vína se dopracujete k dalšímu, trochu žhavějšímu dárku. Co váš společný život trochu ozvláštnit? Erotické pomůcky už nejsou žádné tabu, naopak. Páry je kupují čím dál víc, protože chtějí experimentovat a hledat nové cesty, jak se navzájem potěšit. Možná, že právě na Valentýna spolu zkusíte a zažijete něco opravdu nevídaného.