Dokonalý obřad Chiary Ferragni: Jak vypadal šťastný pár?

/ Lenka Komrsková

Hned od začátku bylo jasné, že ze svatby Chiary Ferragni budeme žít minimálně týden. Když nám tedy přišly dokonalé fotky šťastného páru, jak vypadal na svatební obřad, nemohli jsme se o ně nepodělit.

Family completed

Svatební haute couture šaty od Dioru konečně dostály své role. Po 1 600 hodinách práce byly hotovy na velký den The Ferragnez, tedy Chiary, módní influencerky a businesswoman, a Fedeze, italské hudební superstar. Jejich rodina je tak oficiální a na sicilské svatbě nemohl chybět ani několikaměsíční syn Leone.

Italské ikony

Chiaru kromě dech beroucí květinové výzdoby obklopovaly i její družičky, sestry Francesca a Valentina a čtyři nejlepší přítelkyně v růžových róbách od návrhářky Alberty Ferretti. Všechny designy tak pocházely z dílen italských inspirativních žen. Svatební šaty totiž navrhla Maria Grazia Chiuri známá svými feministickými messages v tvorbě pro Dior. Na večeři v předvečer svatebního dne Chiara zase oblékla lesklé šaty, za nimiž stojí ikonická Miuccia Prada. Obřad jsme mohli sledovat všude po sociálních sítích a určitě jsme nebyli jediní, koho dojaly svatební sliby plné slz nevěsty i ženicha.