Eklektický interiérový design rockera Lennyho Kravitze

/ Redakce

O tom, že je rocker Lenny Kravitz charismatický chlap a skvělý muzikant, není pochyb už dlouhá léta. Teď se ale ukázalo, že je v něm mnohem více než sexy chlap v kožených kalhotách. Před pár dny představil svůj vlastní designový nábytek, který vytvořil ve spolupráci s interiérovým studiem CB2 a nám se jeho kousky dost líbí.

KravitzZnámý zpěvák navrhl 20 originálních kousků jako jsou stolky a posezení, lampy, dekorace, polštáře nebo koberce jež v sobě kombinují různé styly, ať už je to klasika či moderní look, a ve výsledku působí svěžím dojmem. Kolekce nazvaná CB2 x Kravitz Design by Lenny Kravitz v sobě skrývá inspiraci zpěvákovým životem, klubovými scénami, cestami po světě i tím, co má rád ve svém okolí. Jednotlivé kusy jsou provedeny v kůži, oceli a mědi a použity jsou i různé druhy dřeva. I když se jedná o exkluzivní kousky, nejsou nedostupné, jejich cena se pohybuje od 35 do 1 099 dolarů a pořídit se dají v e-shopu a ani s dopravou do ČR není problém.

“Naším cílem bylo vytvořit kolekci věcí, které budou inspirovány mým osobním stylem a mými cestami po světě,” řekl o své práci Kravitz.

Zdroj foto: www.cb2.com/kravitz-design