Festival: Hypno Open Air

Třetí ročník festivalu Hypno Open Air v režii labelu Hypno 808 opět nabídne jedinečný mix rapu, jídla a dalšího doprovodného programu, jako je workshop na tvorbu beatů, graffiti jam, paddleboard, pole dance battle a další. Mezi headlinery open airu nebude chybět zakladatel labelu, Hugo Toxxx, ale ani James Cole, Marat, White Russian nebo speciální host Gezin. Kdy? 16. června ve FreeDbar Mlékojedy.

DJ set: Endless Illusion

V sobotu 16. června ožije i nejvíce trendy část pražské Letné, Stalin. Po roce se na místo činu totiž vrací pražská dvojice DJs Layup a Raphael Kosmos aka Endless Illusion. Start od 19 hodin, skvělá atmosféra zaručena stejně jako plný bar a jedinečný výhled na město.

Sport: Mystic Sk8 Cup 2018

Ve dnech od 29. června do 1. července bude pražská Štvanice patřit světovému mistrovství ve skateboardingu, Mystic Sk8 Cup 2018. Kromě závodů v disciplínách street, bowl, best trick a ladies street se těšte i na koncerty americké punk-rockové party H2O a rapového dua ONYX, nizozemské hardcore kapely All For Nothing a britské legendy Stereo MCs.

Gourmet: Manifesto

Manifesto je kulturně-gastronomický pop-up otevřený u Masarykova nádraží v Praze. Unikátní koncept propojuje hudbu, tanec, design, film, zábavu i jídlo od špičkových šéfkuchařů a je ideálním místem pro různá setkání. Vezměte kamarády, rodinu či kolegy v práci a vyzkoušejte to na vlastní kůži. Jo a jde o komplet cashless provoz.

Výstava: #DATAMAZE / Datové bludiště

Umění jako reflexe současné digitální doby, které jsme všichni každodenní součástí? Ano! V DOXu připravili unikátní formát tzv. rozšířené výstavy, která kombinuje koncept výstavy vyvíjející se v čase (work-in-progress) s pracovištěm s knihovnou a s přednáškovým prostorem. A jak váš život ovlivňuje internet a svět počítačů?