Podívejte se na gadgets novinky.

Monitor pro profíky

Asus představil 32″ monitor ProArt Display PA32UCR-K s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160), mini-LED podsvícením, jasem 1000 cd/m2 a technologií Quantum Dot. Zařízení pro tvůrce obsahu, jako jsou kameramani a filmaři, má hardwarovou kalibraci a rozumí si s více formáty HDR. Slot USB-C podporuje datové přenosy, signál DisplayPort a externí zařízení nabije rychlostí až 80W – to vše pomocí jednoho kabelu.

31 990 korun

Řekni mi, bezzrcadlo…

První bezzrcadlovka se systémem APS-C z dílny Canonu dostala označení EOS R7. Nevelký fotoaparát s 32,5MPix snímačem velikosti APS-C je nacpaný funkcemi poloprofesionálních přístrojů. Automatický systém zaostřování Dual Pixel CMOS AF II rozpozná a sleduje lidi, zvířata i auta, rychlost snímání dosahuje 30 fps. Tělo odolné vůči povětrnostním vlivům váží pouhých 612 g. R7 je kompatibilní se všemi objektivy Canon RF.

fotoaparát

Foto: Canon

47 490 korun (s objektivem 18–150mm a adaptérem)

Pro potápěče (i hypochondry)

Hodináři značky Withings sestrojili hybridní chytré hodinky s designem inspirovaným ikonickou potápěčskou časomírou. ScanWatch Horizon nabízí to nejlepší z analogového a digitálního světa: otočnou lunetu s laserem gravírovanými prvky, luminiscentní indexy i ručičky a k tomu zdravotní a fitness funkce: monitoring srdečního tepu, EKG, dechových vad, okysličení krve, spánku a fyzických aktivit. Třešinkou na dortu je ploché safírové sklíčko a pouzdro z nerez 316L oceli. Potěší také pětiletá záruka.

hodinky

Foto: Withings

13 090 korun

Autor: Roman Zvarič