Určitě jste zaregistrovala všechny ty “chytré” knížky typu: „Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí“, „Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč“. Jako kdyby být hodný, bylo něco špatného, sprosté slovo, panebože jen to ne!

superthumb

Že to ty “zlobivé” holky umějí s chlapama? A proč vlastně? Není jim totiž blbé, chlapovi vlézt do telefonu, seřvat ho před kamarády, zakázat mu večer v hospodě. Hodné holky tohle nedělají. Ale sedí hodné holky doma a čekají na svého muže? A nepleteme si náhodou dojmy s pojmy?

Já jsem na hodná/zlá nikdy nevěřila. Když nechci chlapa, který chodí denně do hospody (například), nebudu na něj kvůli tomu řvát, nebudu zjišťovat, jestli mě nepodvádí. Najdu si takového, který bude rád se mnou, kterému budu věřit, kterého nebudu muset konrolovat. A s tím vůbec nesouvisí, jestli jsem hodná nebo zlá.

tumblr_o3goha68um1touduio1_500

A být hodná si obvykle pleteme s vlastnostmi jako je laskavá, slušná, na úrovni. Dobrota je v tomto případě často zaměňována za nízké sebevědomí, strach, nedostatek odvahy.

Takže zapomeňte na tohle tradiční rozdělení rolí. Zapomeňte na to, že mrchy vždycky dostanou to, co chtějí, a hodné holky jsou jenom hloupoučké chudinky. Přestaňte si mrchu představovat jako dominu s červenými rty a vysokými podpatky, za kterou pálí všichni chlapi v okolí. A hodná holka taky nesedí nikde v koutě a neudělá každému, co mu na očích vidí.

bad-girl-instagram-wallpaper-hd-with-quote

Buďte taková, jaká být chcete a najděte si partnera, se kterým budete spokojená a bude vám s ním dobře, aniž byste musela brečet doma nebo mu lézt do mobilu.

bad-girl-quote-7-picture-quote-1

Foto: Pinterest