Jsou plné masa, ryb a bylinek v bio a human grade kvalitě. Ingredience totiž pečlivě vybírají a na celou výrobu bedlivě dohlížejí whippetky Sušienka a Špagetka. Díky nim vlastně celý tenhle podnik vznikl. Když si Sušienku Alie Langyelová s Matejem Tomanem před časem přivedli domů, chtěli jí dopřát jen to nejlepší. Aby dobře prospívala, začali jí doma připravovat potravu, kterou by v běžném petshopu nepořídili. Postupem času vznikla značka psího krmiva Sušienkovo a rodina se rozrostla o nového člena – Špagetu.

O dobrotách ze Sušienkovo se dozvěděli už i mazlíci v zahraničí, a tak se firma přejmenovala na Pet Farm Family. Všechny psí a kočičí fajnovky ve Vysočanech vyrábí ručně z lokálních a bio surovin. Výrobnu od prodejny dělí pouze sklo, jako to bývá v prvotřídních restauracích. Není tady totiž co skrývat! Maso v konzervách a pamlscích Pet Farm Family pochází výhradně z eticky chovaných zvířat od českých i slovenských farmářů a ze zvířat žijících ve volné přírodě.

Každý měsíc se v Křupavém místě zpracovává hovězí a krutí maso, skopové, zvěřina a ryby. Ingredience v human grade kvalitě doplňuje zelenina, ovoce a bylinky rovněž z místních farem, zčásti je firma pěstuje sezónně na vlastních polích. O kvalitě dobrot z Pet Farm Family svědčí i to, že masové holistické konzervy ze zvěřiny získaly na loňském veletrhu For Pets cenu odborné poroty Grand Prix. V letošním ročníku veletrhu porota udělila čestné uznání sirupu Zdravô na posílení imunity.

Koncept zdravých potravin a pamlsků spoléhá zejména na celistvou a kvalitní dávku živin, které se obejdou bez umělých přísad, dochucovadel či konzervantů. “Fajnovky” z Pet Farm Family neobsahují lepek, obiloviny, laktózu ani brambory. Kromě toho, že tyto složky psi ani kočky k vyvážené stravě nepotřebují, reaguje výrobce na stále častější potravinové alergie, které nesužují jen nás, ale i naše čtyřnohé parťáky.

Vysočanské Křupavé místo ale není jen prodejna, továrna a kancelář Pet Farm Family v jednom. Je to prostor, kde se setkávají chlupáči a jejich páníčci. Kromě krmiva, eko hraček BecoPets, přírodní kosmetiky a fair trade značky Cloud7 se tam můžete seznámit s dalšími páníčky či se zúčastnit některého z praktických workshopů či přednášek. V létě zde účastníci workshopu například vyráběli přírodní repelent, chystá se i halloweenská party. Své mazlíčky však do kostýmů rozhodně neoblékejte, jde přeci o to, aby se cítili hlavně komfortně (a měli stejně spokojená i bříška!).