Frances Cannon

Australská blogerka Frances Cannon se soustředí na body positivity prostřednictvím svých ilustrací a fotografií. S vtipem a lehkostí popisuje situace, které zažívá většina žen, a hlavně zdůrazňuje, že i jistá dávka frustrace může být součástí sebelásky.

Humans of New York

Účet Humans of New York představuje známé instagramové jméno – po jeho vzoru dokonce vznikly mutace v dalších světových městech včetně Prahy. Ukazuje často až neuvěřitelné a inspirativní příběhy lidí, které vám mohou pomoci k odhodlání jít si za svými sny.


Deliciously Ella

Úspěšná byznysmenka Ella Mills se pomocí změny životního stylu vyléčila z chronické nemoci a začala lidem kolem sebe radit – nejen, jak žít zdravěji, ale i jak pozitivněji myslet a nesrovnávat se s ostatními. Na Instagramu vyjadřuje své osobní pocity, za něž se mnoho z nás stydí – Ella však ukazuje, jak důležité je přiznat si své slabosti nebo strachy a bojovat s nimi.


Unicef

Humanitární organizace Unicef se zabývá pomocí dětem v rozvojových zemích. Na svém Instagramu sdílí úspěchy, kterých se pracovníkům podařilo dosáhnout, a nám pomáhá uvědomit si, že problémy vyspělého světa jsou často malicherné. Vděčnost za to, co máme, je totiž pro osobní štěstí nezbytná.

 

Příspěvek sdílený UNICEF (@unicef),

Not Plant Based

Název instagramového účtu Not Plant Based by mohl naznačovat, že jde o kritiku veganství a vegetariánství. Tak to ale není, tvůrci se především snaží o propagaci zdravého vztahu k jídlu, který zahrnuje rozmanitost místo restriktivních diet. Život je totiž příliš krátký na to, abychom ho strávili hubnutím a přehnaným analyzováním našich jídelníčků!