Jak si ve vztahu udržet zamilovanost?

/ Redakce

Některé páry mají to štěstí, že jim pohoda a harmonie ze vztahu nevyprchá ani po několika letech. Jenže na vztahu se musí pracovat a nic není zadarmo. Jak tedy na to, aby vám zamilovanost vydržela co nejdéle?

Sex, sex, sex!

Abyste si ve vztahu udrželi nejen zamilovanost, ale také vášeň, která s tím hodně souvisí, spěte spolu! Co nejvíce, zkoušejte různé polohy, místa, berte sex jako zábavu. Někdy mají ženy tendence po určité době polevovat a o muže neprojevovat sexuální zájem. To je velká chyba!

13447dd9481b0db597c94994a93da6fe

Společný koníček

Dělejte něco, co vás bude spojovat a bude vás to oba bavit. Začněte hrát tenis, choďte spolu běhat, cestujte.

Buďte pozitivní

Snažte se brát věci s humorem, udržujte si nadhled za každé situace. Nebuďte zbytečně protivná a partnera nepeskujte jako své dítě. Vzpomeňte si, co říkala Miranda v Sexu ve městě: “Nikdo nechce šu… zlou mámu.”

fc818dc3d55a6e59bcbfaf85b460521c

Starejte se o sebe

Aby po vás partner stále toužil a bral vás jako tu jedinou a tu nejlepší, nesmíte usnout na vavřínech. Buďte stále ta milá a veselá dívka, se kterou se seznámil.

Milujte ho

Občas udělejte něco nečekaného, buďte spontánní, překvapujte ho maličkostmi. Doneste mu snídani do postele, kupte lístky do kina na nový díl Hvězdných válek, jděte s ním na fotbal.

cute-love-quotes-16