1) Posviťe si 

Zapalte si v bytě svíčky. Oheň má pozitivní vliv na naši náladu. Vzbuzuje v nás pocit bezpečí a příjemně zateplí interiér. Vůně jako čokoláda, jablečný koláč, vanilka jsou zaručené klasiky. Nejlepší na dobrou náladu je ale prý vůně citrusů.

candle

2) Zabalte se 

Župan je asi ten nejlepší kousek, jaký můžete v šatníku mít. Opravdu.  Nic pohodlnějšího neexistuje. Zahřeje lépe než kabát, hodí se na ráno, na večer, zkrátka stále. Kupte si proto ten nejhuňatější jaký seženete, ideálně s kapucou. Župan můžete doplnit pohodlnými, tplými papučemi. Nechte si ho hned vedle postele, abyste si ho mohla obléct hned jak vstanete. Nám zvedne náladu vždycky!

bed

3) Šaty dělají den

Kupte si něco nového na sebe, něco, co se vám opravdu líbí, něco, po čem už dlouho toužíte. Například semišové boty, skvělou kabelku nebo super módní kabát. Když se necítíte dobře v tom, co máte na sobě, máte zákonitě i horší náladu. Kdo vypadá dobře, cítí se dobře. A večer se budete těšit na to, až si ráno zase oblečete ten super outfit. Jsou to maličkosti, ale dokáží zázraky.

outfit

4) Zahřejte se zevnitř

Teplé nápoje jsou na zimě to nejlepší. Vařte si svůj oblíbený čaj, jak často jen budete chtít. Náš nový oblíbenec je kakao z mandlového nebo kokosového mléka. Chutná úžasně a stačí navrch hodit pár minimarshmallow a hned je nám líp.

coffee

5) Vyvětrejte hlavu

Procházky jsou jako pohlazení pro duši. Nepřeháníme. Někdy je to to nejlepší, co můžete udělat. Vyvětrat hlavu, utřídit si myšlenky. Chůze je navíc zdravá tak neseďte celý den doma. Věřte, že když celý den prosedíte u televize, nebudete se večer cítit zrovna nejlíp. Obujte tenisky, popadněte bundu a jděte se alespoň na půl hodiny vyvětrat do přírody.walk

A co zaručeně zvedne náladu vám?

Fotky: Pinterest