Jste stále ještě v prázdninovém režimu? Poradíme vám, jak být produktivní

/ Redakce

V létě jsme všichni takoví pomalejší a línější a proto je pak ten zářijový stres a shon docela šok. Návraty z dovolené taky nic moc. Poradíme vám, jak se z práce letos v září nezbláznit.

Udělejte si plán

Aby vás všechny resty a úkoly nepřeválcovaly, udělejte si starý dobrý to do list. Seznam všeho, co potřebujete udělat. Nejpraktičtější bude, když si uděláte těch seznamů víc. Práce, rodina, osobní život. A napište si tam opravdu vše, co chcete a musíte udělat. I mališkosti.

tumblr_nkwyinEJU01rvgx25o1_400

Nic neodkládejte

I když se vám nic nechce a stále se ještě vidíte v bikinách na pláži s drinkem v ruce, je nutné, abyste úkoly začala plnit hned. Nad ničím nepřemýšlejte a prostě to udělejte. Seznam si odškrtávejte, to vás bude skvěle motivovat.

Just-Do-It-Now

Najděte balanc

Zjistěte, kdy jste během dne nejvíce aktivní a tehdy dělejte svou práci. Jestli je to dopoledne, klidně si o hodinu přivstaňte, ať toho víc stihnete. Nesnažte se ale vyhrát cenu za nejpracovitější ženu roku a udělejte si čas sama na sebe. Abyste měla energii na práci, musíte být odpočatá. Takže nezapomínejte hodně spát a večer si najděte čas na půl hodinku běhu či plavání.

Snímek obrazovky 2016-09-02 v 13.00.42