Hra s jediným cílem  

Únikové hry jsou hitem poslední doby. Mnoho lidí již podlehlo kombinaci napětí, adrenalinu i vzrušení, které únikové hry nabízí. Vznikly na základě počítačových her, ve kterých bylo potřeba vyřešit různé hádanky a záhady, aby se vám podařilo dostat do cíle.   

Úniková hra je absolvována v týmech, o to větší je to legrace. Není se čemu divit, že jsou mnohdy využívány v rámci teambuildingu, kdy se kolegové naučí pracovat v kolektivu. Ačkoli téma hry může být různorodé, cíl je vždycky stejný vyřešit záhadu. Úniková hra od EscapeX má také jediný cíl a to uniknout! 

Žádná příprava není potřeba 

Možná patříte k lidem, kteří chtějí být dokonalé připraveni. Pokud jde o únikové hry, žádná příprava není vůbec potřeba – ba dokonce ani na místě, protože jedině tak si zážitek užijete opravdu na maximum. Někdy je zkrátka lepší být tzv. vhozen do vody, protože jedině tak dokonale prověříte své logické myšlení i schopnost pracovat po boku vašich přátel, se kterými vytvoříte ten nejlepší tým.  

Hra Zloději snů 

Říká se o ní, že minimálně v Praze nemá konkurenci. Úniková hra Zloději snů již nadchla stovky lidí před vámi a zaručeně si získá i vás. Pokud totiž milujete výzvy, rádi řešíte záhady a chcete si namáhat hlavu vymýšlením té nejlepší strategie, pak rozhodně není nad čím váhat. Vaším cílem bude společně jako tým ukrást převratný objev, z mysli světoznámého neurologa, profesora Jeana Charcota. Úkol tedy zní jasně – sestavit tým těch nejlepších a společně vyrazit řešit záhady.