Robbie Williams – zpěvák i návrhář v jednom

Není to tak dávno, kdy se Robbie vrhl společně s Benem Dickensem na svoji první pánskou kolekci, kterou nazval po svém dědečkovi „Farrell“. O módu se Robbie zajímá již dlouhý čas a když mu manažer navrhl vytvořit vlastní kolekci, neváhal.

Oblíbenost však zpěvák může sledovat spíše v hudební sféře, jelikož butik s oblečením brzy po otevření zase zavřel a oznámil, že o kolekci bohužel není příliš velký zájem. Přijíždí tedy alespoň 26. 4. 2014 zahrát do O2 arény v rámci turné po Evropě. Objeví se tak v České republice po dlouhých jedenácti letech a představí svůj nový titul „SWINGS BOTH WAYS“.

Robie Williams

Robie Williams

Steve Hackett září i bez hudebního vzdělání

Bez hudebního vzdělání v odrbaných džínách a kožené bundě dokázal vybudovat kapelu, která ohromila široké publikum. Díky kapele Genesis hudební svět plně poznal nejenom Stevea, ale rovněž další hvězdy, kterými jsou Peter Gabriel, Tony Banks, Mike Rutherford a Phil Collins.

Britský kytarista přijíždí se sólovou tvorbou poprvé zahrát do Velkého sálu v Lucerně a to 6. 5. 2014, čímž si prodlužuje své turné. Těšit se můžete na nejznámější skladby jeho tvorby i výběr songů od Genesis. Steve na tomto turné neopomíná oceněný projekt Genesis Revisted, kterým vzdal hold kapele, ve které působil.

Steve Hackett

Justin Timberlake přijíždí s novou choreografií

Premiéru v ČR si střihne i hudební, módní a herecká hvězda, která je na poli působnosti již dvacet let. K nám zavítá poprvé v rámci The 20/20 Expeience World Tour“ a zahraje 3. 6. 2014 v Praze. Justin měl více než šestiletou tvůrčí pauzu, alespoň ve směru hudby. Mezi tím natočil několik filmů a za ženu si vzal Jessicu Biel.

Koncert vás uchvátí nejenom hudbou, ale rovněž propracovanou choreografií a světelnými efekty. V očekávání je rovněž stejný ne-li větší úspěch, jako mělo poslední album. Turné k němu s názvem „FutureSex/LoveShow“ vydělalo Justinovi skutečně malé jmění a davy doslova šílely. Nezapomeňte si včas koupit lístek, je velmi pravděpodobné, že budou brzy vyprodány.

Hudební scéna jako z obrázku, tři světové hvězdy přijíždí koncertovat k nám. Každá z nich, vyznačující se osobním stylem, hudbou i oblékáním má co nabídnout. Vyberte si alespoň jednu a obohaťte si jaro nezapomenutelným zážitkem. 

Justin Timberlake

Justin Timberlake

Foto: Pinterest.com