Bori je dcerou textařky Anny Weppery a neméně slavného slovenského hudebního skladatele, hudebního producenta, textaře a zpěváka Gabriela Dušíka, spoluzakladatele skupiny Gravis, která se ve své době zaměřila především na pop a elektronickou hudbu, působila v letech 1979 – 1989.

Prostředí hudby, ve kterém od malička Bori vyrůstala, nemohlo způsobit nic jiného, než že se sama zkusí po této dráze vydat. Může se pochlubit spoluprací s Juliem Satinským a také tím, že první singl vydala v osmnácti letech. Hudba se jí ovšem na čas omrzela, dala přednost studiu a také módě.

Návrat s její srdcovou záležitostí – písní „Neskrotena“, jíž kdysi napsal Peter Uličný a nazpíval její otec, ovšem vzala pevně do svých rukou a k písni dokonce natočila i videoklip. Ten se realizoval v Praze na Petříně. Právě v Praze, přesněji v La Gallery Novesta proběhl za doprovodu jejích kamarádek a uznávaných českých návrhářek Petry Balvínové a Kateřiny Geislerové křest tohoto singlu.

Již z názvu písničky je jasné, že celý slavnostní večer se nesl v duchu silných žen, které nic neohrozí za jejich cestou k cíli. K nezkrotné atmosféře dopomohlo krásné prostředí a premiérové promítání videoklipu, na kterém se podílel například Kamil Prihoda, Tomáš Moučka, Ondřej Janu, o styling se postarala Olo Křížová.

Foto: PR materiály