Křest singlu Bori Dušík

/ Redakce

Minulý čtvrtek patřil prostor multibrandového butiku La Gallery Novesta vycházející hvězdě, slovenské zpěvačce jménem Bori Dušík. Fanynka módy zde úspěšně pokřtila svůj vůbec první singl.

Bori je dcerou textařky Anny Weppery a neméně slavného slovenského hudebního skladatele, hudebního producenta, textaře a zpěváka Gabriela Dušíka, spoluzakladatele skupiny Gravis, která se ve své době zaměřila především na pop a elektronickou hudbu, působila v letech 1979 – 1989.

Prostředí hudby, ve kterém od malička Bori vyrůstala, nemohlo způsobit nic jiného, než že se sama zkusí po této dráze vydat. Může se pochlubit spoluprací s Juliem Satinským a také tím, že první singl vydala v osmnácti letech. Hudba se jí ovšem na čas omrzela, dala přednost studiu a také módě.

Návrat s její srdcovou záležitostí – písní „Neskrotena“, jíž kdysi napsal Peter Uličný a nazpíval její otec, ovšem vzala pevně do svých rukou a k písni dokonce natočila i videoklip. Ten se realizoval v Praze na Petříně. Právě v Praze, přesněji v La Gallery Novesta proběhl za doprovodu jejích kamarádek a uznávaných českých návrhářek Petry Balvínové a Kateřiny Geislerové křest tohoto singlu.

Již z názvu písničky je jasné, že celý slavnostní večer se nesl v duchu silných žen, které nic neohrozí za jejich cestou k cíli. K nezkrotné atmosféře dopomohlo krásné prostředí a premiérové promítání videoklipu, na kterém se podílel například Kamil Prihoda, Tomáš Moučka, Ondřej Janu, o styling se postarala Olo Křížová.

Foto: PR materiály