V pátek a sobotu 20. a 21.10. 2017 v obchodním domě Kotva proběhl největší sneaker event ve Střední Evropě. Výtahy, které vyvážely návštěvníky do šestého patra, které stejně jako páté bylo ještě o prázdninách plné maličkých, veřejnosti nepřístupných kanceláří, se téměř nezastavily. Celkem nahoru vyvezly 7 548 milovníků tenisek. A jak to vypadalo uvnitř? Podívejte se na fotografie z této jedinečné události, jejíž jsme letos byli součástí!

Na třech patrech o celkové rozloze kolem 4 000 m² se pořadatelům podařilo vměstnat sneaker market, velkou stage, ale i digitální zónu, basketbalové hřiště, několik barů, tetovací salón či tělocvičnu. Návštěvníci si mohli prohlédnout výstavu, která mapovala historii tenisek napříč časem i komunitami, které je milují, poslechnout si v the Mag studiu každý den více než 11 talks se zajímavými osobnostmi a tvůrci. A nechyběla ani redakce ICONIQ! K našemu fashion talku jsme přizvali stylistku Irenu Vokrojovou z Otfitmania, Katarinu Král z Czech Labels & Friends či Michala Muchu z Queens.

A když už tenisky, tak pořádná party! Svá vystoupení si na pódiu užilo přes 30 umělců z různých konců hudební či taneční scény. Nechyběli Klára Vytisková & The Pop, Emma Smetana, Annet Charitonová či DJ Wich a Dalyb.

Sneaker market kromě obchodů nabídl i vybrané kousky několika lokálních sběratelů, soutěže, obrazy či populární resell market s exkluzivním zbožím. Nechyběly ani další doplňky a fashion – ta díky Bibloo Concept Store zabrala letos více než polovinu 4. patra. Kdo neměl odvahu na hand poke tetování, mohl vyzkoušet alespoň marbling, který mu ozdobil ruku duhovými barvami až po loket. A pokud pánové hráli s profesionály na hřišti basket, dámy mohly navštívit beauty či hair studio.

Dva celé dny nakupování, aktivit a show zakončila jedna velká after party, která trvala až do ranních hodin a díky níž ožila i střecha a teresa obchodního domu. Jedinečný výhled na noční Prahu je z 6. patra budovy prostě cool!

Zobrazit galerii