Pozvánka: exkluzivní turné zpěvačky Victorie

/ Redakce

Zpěvačka Victoria je známá především díky tvorbě v R&B a Pop stylu. V úterý 21.5. startuje v Praze v Divadle Na Prádle její nové turné, které tuto sympatickou zpěvačku a její šestičlenou kapelu představí v nové poloze. Na pódiu se navíc objeví v doprovodu speciálních a milých hostů.

Funk Funky Tour by Bijoux & Bijoux Exclusive představuje mimořádné koncertní turné zpěvačky Victorie a její kapely. Jako předzvěst chystaného alba zpěvačky s jihoafrickými kořeny, přínáší Bijoux & Bijoux Exclusive jedinečnou sérii koncertů optimisticky laděných ve funky stylu, odrážející hudbu, na které Victoria vyrůstala. Victoria se objeví na pódiu v doprovodu své šestičlené kapely a speciálníhích hostů, jimiž jsou Ondřej Brzobohatý a Ondřej Ruml. Koncert budete mít možnost koncert shlédnout v Praze (21.5.), Ostravě (23.5.), Karlových Varech (28.5.) a Brně (30.5.).

victoria_funky_nahled

Zpěvačka Victoria, která je původem z Kapského Města, se hudbě věnuje již od svých 9 let, kdy brala lekce na klavír. Krátce po přestěhování do Prahy v roce 1989, začala vystupovat v českých klubech a následně vyrážela na turné po boku Dary Rolins. Své první album vydala v roce 2005 a cover verze známého hitu od skupiny Eagles „Hotel California“ se rázem dostává na přední příčky českých hitparád. Po vydání svého druhého alba s názvem “Velvet” se Victoria věnovala především své rodině a synovi Davidovi. Momentálně má tato temperamentní zpěvačka vlastní pořad na rádiu SeeJay a od roku 2012 je tváří luxusní bižuteri Bijoux & Bijoux Exclusive a intenzivně se věnuje přípravě dalšího alba.

_MG_1145-1

Termíny a místa koncertů:

21.5. – Praha – Divadlo Na Prádle

23.5. – Ostrava – Klub Parník

28.5. – Karlovy Vary – Lidový Dům

30.5. – Brno – Metro Music Bar

Foto: Archiv