Přichází festivalové období

/ Redakce

Už v úterý jsem zmiňovala nedávno proběhnutý hudební festival Coachella. Vězte, že pokud se potřebujete inspirovat festivalovou módou, nelze snad najít lepšího zástupce.

Událost, každoročně pořádnou ve slunné Kalifornii, si opět nenechala ujít řada hollywoodských celebrit, která vyměnila přísné účesy za copánky a vysoké podpatky za pohodlné sandálky či kovbojské kozačky s třásněmi.

Festivaly k teplejšímu období v roce neodmyslitelně patří, právě zmiňovaná dvouvíkendová událost Coachella, během které se představila například britská skupina Bastille, zpěvák Calvin Harris či oblíbená Ellie Goulding, se nesla v uvolněné a pohodové atmosféře.

Mezi tisíci nadšenými fanoušky hudebních interpretů nechyběla například modelka Alessandra Ambrosio v krátkých šortkách s vysokým pasem, Hillary Duff s kloboukem na hlavě či Paris Hilton s kvítky ve vlasech.

Inspirovat se ale také můžete šátky, slunečními brýlemi, krátkými topy či širokými pásky. Právě festival dovoluje pohrát si s doplňky a nápadnou bižuterií, k vidění tak často byla zápěstí s více náramky různých stylů, barevné hodinky, mohutné prsteny i náhrdelníky či květinové náušnice.

Foto: Pinterest