Selena Gomez je už od dob, kdy působila na kanálu Disney Channel, americkým zlatíčkem. Herečka a zpěvačka je zatím stále nejsledovanějším člověkem na Instagramu, což v dnešním světě znamená opravdu hodně. Předběhla jak Beyoncé, tak Kim Kardashian a Taylor Swift.

Coby zpěvačka se ale stále setkává s kritikou. Odborníci jí vyčítají především omezený hlasový rozsah, který musí často dohánět pomocí elektronických efektů. Její písničky jsou často limitované na šeptavý polohlas, který vás ze židle zrovna nezvedne. Na posledním albu Revival ale ukázala, že našla svůj “zvuk” a že se z negativní krititky rozhodně nesloží. Album se setkalo s mimořádně velkým úspěchem a Selena si tak pomalu získává respekt a uznání.

Skladby na albu nevyžadují nijak velký rozsah a zpěvačce dávají prostor tak akorát na to, aby ve vás vzbudila emoce, aniž by vás rušilo vědomí, že její hlas nezní jako zvon. Za zmínku stojí třeba úspěšné skladby Good For You a Hands To Myself, které jsou spíše o emocích a náladě než o zpěvu, ale vůbec to nevadí, zážitek z nich není o nic menší.

Její dva nové singly Bad Liar a Fetish se nesou v podobném duchu a zdá se, že Selena konečně našla svojí cestu. Poslední zmíněný song natočila ve spolupráci s rapperem Gucci Mane, který je momentálně jedním z nejuznávanějších a nejúspěšnějších rapperů na scéně. Režie videoklipu se chopila vizuální umělkyně Petra Collins, která si svojí specifickou estetikou získává stále více fanoušků. My jsme se do nového videoklipu Seleny Gomez naprosto zamilovali. Ví, co si může dovolit a zná svoje limity. Svůj hlas ale využívá na maximum a my jí věříme každou notu.

Zdá se, že se konečně našla, těšíme se, co předvede příště.