Vydejte se zítra do zámeckého parku v Kunraticích, kde si můžete užít den plný zábavy. Na vás i děti čeká bohatý program skládající se z divadelního představení, muzikálu a písniček, které děti jistě potěší. Kdo nerad sedí před prkny, která znamenají svět, může si zahrát pohádkovou bojovku, vyzkoušet lezeckou síť, zajezdit si na koni nebo nechat pomalovat obličej. Zkrátka nuda vás v parku rozhodně nečeká.

Navíc vás Mateřská jazyková školka Kunratice zve na skákací hrad či výtvarnou dílničku. Pokud jste ve fázi, kdy se rozhodujete, kam své dítě umístit do školky a chcete pro něj něco navíc, pak právě tato školka splní vaše nároky. Zítra budete mít možnost školku osobně navštívit, promluvit si s ředitelkou i učiteli, kteří zodpoví všechny otázky a snad vám ulehčí volbu, která vašemu dítěti dá mnoho do budoucího života. 

Akce se bude konat za každého počasí a nebude chybět občerstvení pro malé i velké. A pokud stále nemáte dost informací, pak stačí přejít na www.divadlovparku.cz a dozvíte se víc.

img046