O této kulturní události první kategorie mluvila i psala média v souvislosti s nepovedenými vtípky Jana Krause, holým pozadím Petra Čtvrtníčka i zmrtvýchvstání Ivety Bartošové. Prvky, které se do prostředí Státní opery nehodí a hraničí s vulgaritou, doprovodily i šaty, které často provokovaly nejen svým střihem.

Jedny z nejdiskutovanějších šatů ten večer oblékla Lucie Vondráčková a já se nemohla ubránit pocitu, že šaty podobné barvy, střihu i výstřihu vídám běžně na plesech. Velice diskutovaná podprsenka, která podle autorky Beáty Rajské měla být vidět schválně, šaty bohužel posunula o dvě kategorie níž směrem k lacinosti.

Na pokraji lacinosti balancovala také Agáta Prachařová v pudrových dlouhých šatech se zavazováním za krk, Iveta Bartošová či Marta Jandová ve své smaragdové róbě.

Nesourodé styly předvedla zamilovaná dvojice Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk, který svůj outfit evidentně moc neřešil a zvolil vše, co mu zrovna přišlo pod ruku.

Jedničku s hvězdičkou by si měla rozhodně odnést Monika Absolonová, jejíž modrá róba Emilio Pucci v kombinaci s krátkým kožíškem Dior působila velice vkusně, a zpěvačku rozzářila. Krásnou bílou róbu také předvedla Gabriela Kratochvílová, pouze si nejsem jistá její délkou a kombinací s tělovými lodičkami s otevřenou špičkou.

Světlý moment zajisté patří také do rukou Ivanky Gottové, která se předvedla v tylových šatech zdobených krajkou od Blanky Matragi či Jovance Vojtkové v jednoduché dlouhé róbě zdobené flitry s úzkými ramínky.

Foto: Profimedia