Sympaťák Hugh Laurie zavítá do Prahy

/ Redakce

Charismatický herec Hugh Laurie, kterého čeští diváci znají coby svérázného doktora House, který vždy diagnostikuje problém, přijíždí do Prahy.

Hugh není však jen úžasným hercem, ale rovněž úspěšným producentem, režisérem, spisovatelem a v neposlední řadě i talentovaným zpěvákem a klavíristou. A právě zpěv bude to, čím nás hodlá konkrétně 26. července uchvátit. Kongresové centrum v Praze je jednou ze zastávek Hugha a jeho doprovodu v podobě Coppera Bottom Bandu na evropském turné k novému albu Didn´t It Rain, které si budete moci zakoupit od 13. května.

Jedná se již o druhé album tohoto herce. Své první s názvem Let Them Talk vydal v dubnu roku 2011, v době kdy mu bylo “již” 52 let a potvrzuje to, že kariéru i sny si můžete plnit v každém věku. Jeho první album se neslo ryze v tempu neworleanského blues. Druhé album se vydává proti proudu do amerického hudebního vnitrozemí.

“Rozhodl jsem se ještě hlouběji ponořit do obrovské americké hudební nabídky a najít to, co mě okouzlilo už jako kluka. A čím víc jsem toho objevil a poslouchal, tím víc jsem byl uhranut těmi songy, ale i lidmi, se kterými jsem měl občas dokonce to štěstí si zahrát”, dodal k dokončenému albu sám Hugh Laurie.

Vstupenky na koncert si můžete již nyní zakoupit v předprodeji v síti Ticket Art.

Hugh Laurie 02

Foto: Archiv firem