Změňte prostředí, nebo dokonce společnost, se kterou strávíte poslední den roku 2013. Zapomeňte na zábavné pořady v televizi a na důvěrně známou restauraci za rohem vašeho domu. Odvažte se a udělejte tento večer vzácným. Uvidíte, že nebudete litovat a s chutí si na něj zavzpomínáte.

Netradiční oslava závěru roku se bude, jako každoročně, konat i na hradě Šternberk. Ochutnejte víno v Hodovním sále, poseďte u muziky a vychutnejte si poslední prohlídku tohoto hradu v aktuálním roce. Pestrý večer můžete zažít i v Brně. Čeká vás raut, Pole Dance představení, ohňová show i Kankán, to vše i něco navíc vám nabídne Hotel International.

SONY DSC

Nemáte-li partnera, se kterým byste rádi oslavili jeden z hlavních dnů v roce, nemůžete strávit Silvestr jinde než na Vysočině s programem Pobyty pro nezadané. Užijete si skvělou zábavu a zvyšte své šance poznat toho pravého. Více najdete na www.pobytypronezadane.cz . Vyzkoušet můžete také plavbu na parníku. Nevšední zážitek na vyhřívané palubě, neomezenou konzumaci jídla a pití a k tomu úžasné prostředí centra Prahy. Proč trávit Silvestr na zemi, když si jej můžete užít na vodě?

Silvestr4

Ani o kulturu není na Silvestra nouzi. Můžete zajít například do Městského divadla v Brně na hudební scénu a shlédnout představení Flashdance. Povečeřet můžete i ve Státní Opeře v Praze, na Gala večeru, kde budete mít kromě jiného možnost zatančit si na podiu.

Než začne rok 2014, pobavte se, oslavte poslední hodiny roku 2013, vzpomeňte si na všechny hezké chvilky, které vás potkaly i na ty, které rádi uzavřete jako jednu další kapitolu svého života. Nezapomeňte se dobře najíst, pít s mírou a ráno do Nového roku vykročit pravou nohou.

Silvestr3

Autor: Jana Čechová

Foto: Pinterest.com