Vybrali jsme pro vás lifestylové novinky, které zlepší váš život.

Stylové a nadčasové koupelny

Značka Boffi je fenomén v oblasti koupelnového designu. Její luxusní produkty jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, jsou propracované do nejmenšího detailu a vyznačují se elegantními křivkami, které každou koupelnu přemění v jedinečný interiér. Vybírat lze designové kousky z kolekcí klasických i solitérních van, rozmanité tvary umyvadel, designové baterie či sofistikovaný koupelnový nábytek. Více na www.konsepti.com.

Vždy čistá

Po nabíjení jsou zase čistá. Bezdrátová sluchátka TONE Free od LG jsou vybavena nabíjecí kolébkou UVnano, která při dobíjení likviduje pomocí ultrafialového záření bakterie usazené na špuntech. A že jich podle nezávislých studií může být skoro 120 tisíc, které mohou formovat jednotlivé kolonie. Kromě čistého povrchu sluchátka nabízejí také čistý zvuk od britských specialistů Meridian. I ve špuntech se tak dá užít hudba naplno jako ze standardních kvalitních reproduktorů.

glo HYPER X2: Pro vyznavače alternativ

Zahřívaný tabák představuje dle řady studií potenciálně méně rizikové užívání nikotinu, než je tomu u běžných cigaret. Jednou z posledních novinek v tomto segmentu je další generace zařízení gloTM s názvem HYPER X2. Lehké kompaktní tělo v 7 elegantních barevných provedeních zaujme designem i vylepšenými funkcemi, mezi které patří například komfortní aktivace režimu indukčního ohřevu Boost.

Web: batstore.cz

Autor: Petra Vorelová