untitled-article-1445616244-body-image-1445616388Je to jen pár dní, co se šestadvacetiletá zpěvačka s hlasem co vhání slzy do očí, vrátila zpět na výsluní se svou novinkou Hello.  A její comeback je opravdu velkolepý.

Stejně jako minulá alba 19 a 21 bude i třetí deska z níž pochází song Hello, pojmenována podle Adelina věku, kdy vznikala. Album s názvem 25 se na pulty dostane na konci listopadu a bude se na co těšit. Jak je u této fenomenální zpěvačky zvykem, její písně jsou jakousi výpovědí pocitů, emocí a stavů a tentokrát jsou mnohem silnější, protože se v nich odráží mateřství, nejniternější pocity ale i samota, kterou jak sama přiznává občas cítila. “Bez ohledu na to, že jsem máma a přítelkyně, někdy jsem velmi osamělá a smutná.” Co se týká songu Hello, ten je o také o snaze zůstat v kontaktu sama se sebou, což může být velmi těžké. Je o touze po vlastní druhé stránce,” říká Adele o písni, jež je zpívána směrem k jejímu bývalému příteli.

Když zpěvačka popisuje práci na videoklipu přiznává, že si připadala hloupě, když celé roky tvrdila, že neumí hrát, protože tentokrát si řev a pláč opravdu užila. Dokonce tak, že ji to inspirovalo k nápadu, začít se herectí věnovat. “Chci jet do Vegas a vidět Britney. Nevím, jestli chci další děti. Možná potom, co mi řekl Xavier, se dám na herectví … a taky bych chtěla vydat další nahrávku.”

Hledáte-li píseň pro sychravé podvečery, chvíle, kdy se vám chce jen tak plakat, přemýšlet nebo jen tak pozorovat z okna padající listí ze stromů, nemůžete si vybrat lépe. A stejně tak jako je dobrá píseň Hello, je dobrá i sama Adele. Opět vypadá báječně, nenuceně a bez okolků si troufám říci, že je jednou mála opravdových žen, sexy žen se sexy hlasem.