Čas těsně po svatbě je vyhrazen novomanželům, kteří si konečně po všech přípravách a stresu chtějí trošku oddychnout a užít si jeden druhého. Někteří vyrážejí k moři, jiní do hor, někteří na druhou stranu světa, ale vy tak daleko nemusíte. Krásná a romantická místa lze najít i u nás.

Perfektním místem pro romantickou dovolenou ve dvou je Liberec. Výhled na majestátní Ještěd, romantické procházky po Jizerských horách a mnoho možností pro gastronomické zážitky – to vše zažijete při ubytování v Liberci. Vyberte si třeba příjemné apartmány s privátním wellness v útulném Penzionu U Muzea a nebo zvolte originální designové pokoje v Pytloun Grand Hotelu Imperial.

V České republice není moc romantičtějších míst než je Český Krumlov v jižních Čechách. Kouzelné město v meandru řeky Vltavy přímo láká k tomu rezervovat pokoj s výhledem na zámek, otevřít si láhev dobrého vína a jen tak si užívat společné chvilky. Ubytování v Českém Krumlově seženete spíše mimo letní sezónu. Zamluvte si třeba pokoj v romantickém Penzionu Athanor či v jakémkoliv jiném hotelu v centru. Litovat rozhodně nebudete!

Ve výčtu míst vhodných k romantické dovolené nemůžeme minout ani hlavní město Prahu. Ubytování v Praze pro zamilované novomanžele nejspíše najdete v centru. Vybírat zda můžete z hotelů v historických domech v okolí Staroměstského náměstí, z luxusních hotelů na malé Straně a nebo z moderních designových hotelů poblíž Václavského náměstí. My jsme pro vás vybrali specialitu, kterou je nově otevřený hotel přímo v budově proslulého Tančícího domu na Jiráskově nábřeží. Z luxusního pokoje si užijete ten nejlepší výhled na Pražský hrad.

Dokažte si vaši lásku na těch nejkrásnějších místech, které naše země nabízí. Kompletní nabídku ubytovacích zařízení pro romantickou dovolenou najdete na Hotel.cz!