Hra o Trůny

Právě tohle je ta největší seriálová událost letošního léta a my jsme se nemohli dočkat, až se zase budeme zamotávat do intrik a plánů Cersei, Jona a Daenerys. Jestli vám musíme připomínat, že právě teď běží nová, sedmá, řada slavného GOT, pak asi nebudete patřit mezi skalní fanoušky. To ale vůbec nevadí, zkuste dát Trůnům šanci, prostě to stojí za to.

Rick a Morty

Nejistý, vyděšený, zmatený a pubertální Morty díky svému dědovi Rickovi cestuje po celém vesmíru, řeší všechno možné a tak dále. Jeden z nejlepších kreslených seriálů současnosti nesmíte přehlédnout. Tuhle bizarní dvojici můžete nyní sledovat ve třetí sérii, která je stejně dobrá, jako ty dvě předešlé.

Gypsy

Psychiatrička Naomi Watts si práci rozhodně nenechává za domovními dveřmi. Naopak, její život se pomalu začíná zamotávat tak, že sama nedokáže rozdělit pracovní a osobní život. Hvězdně obsazený seriál sice není bůhví jaká pecka a z druhé série nejspíše sejde, to ale neznamená, že byste mu neměli dát šanci. Minimálně kvůli skvělým hereckým výkonům hlavních protagonistů.

Top Of The Lake

Další ze seriálů, který patří do kategorie quality TV, stejně jako Sedmilhářky nebo Příběh služebnice. V hlavních rolích tu uvidíte Nicole Kidman a Elisabeth Moss (která coby Offred září právě v Příběhu služebnice). Tajemný kriminální příběh z produkce BBC vás vtáhne a nepustí. Naštěstí jsou už k dispozici všechny epizody, takže binge-watching (maraton ve sledování jednotlivých dílů) je povolen, vlastně dokonce doporučen.

The Keepers

Frustrující? Ano. Stejně si ale tenhle dokument pusťte. Je to jeden z nejvýraznějších počinů internetové televize Netflix tohoto roku. Navazuje tak trochu na dokumentární sérii Making a Murderer. Ne tématicky, ale je to další z pořadů, které vás nenechají v klidu, budete naštvaní, nebudete to chápat, ale prostě se musíte dívat.