Tři patra v obchodním domě Kotva v centru Prahy, která budou až po strop zaplněna teniskami! No řekněte sami, nezní to jako sen každého fashionisty? Největší festival sneakerů ve Střední Evropě letos proběhne již potřetí. Vítáni jsou na něm  sběratelé tenisek, vyznavači streetové kultury, milovníci lifestylu a módy, sportovní nadšenci, digitální objevitelé, ale i ti, kteří už myslí na Vánoce. Jedinečný event bude rozdělen do 5 zón: Urban lifestyle, Sport, Digital, Zábava a Chill-out.

Čekají vás zde desítky prodejních míst nejen s teniskami, exkluzivní koncerty, DJ sety, taneční show, prezentace sneaker kultury či diskuzní panely s kreativními mozky. Svou kreativitu můžete ukázat na interaktivních a zábavných workshopech ze světa tenisek, jistě vás uchvátí i cool inovace z digitálního světa, ale i ty nejlepší bary a gurmánské zážitky a na závěr nebude chybět ani jedinečná after party!

Z nabitého programu, který se uskuteční v pátek na hlavní stage, vybíráme například DJ Wiche nebo Emmu Smetanu Unplugged. V neděli pak na hlavní stage vystoupí například Anet Charitonova a dva ze čtyř guru letošního ročníku: Klára Vytisková & The Pop nebo hip hopový Dalyb. V pátek i sobotu proběhnou v The Mag Studiu talks na téma resell či custom tenisek, dozvíte se více i o sneaker obchodech u nás, těšit se můžete i na lokální fashion brandy či diskuze s gurus. Těmi jsou kromě Kláry a Dalyba tenista Tomáš Berdych a fotbalista Lukáš Vácha. Svůj tematický fashion talk si připravila také redakce Iconiq.cz. Zaměříme se v něm na ikonické tenisky či subkultury a sneakers.

Na místě najdete i basketbalové hřiště s exhibicí profi hráčů, fotbalovou bránu s Lukášem Váchou jako vyzyvatelem nebo gym, který otestuje, kolik máte energie. Tu můžete následně doplnit v digitální zóně, kde si nabijete, zahrajete i odpočinete, ale také u baru s míchanými drinky, pivem či na místě a na míru připravovanými fresh juicy a kávou, které budou k dispozici zdarma. Místo, které byste rozhodně neměli vynechat, je pak Iconiq Point, kde pro vás chystáme malé překvapení.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji nebo na místě za 190 Kč. A můžete je s námi také vyhrát! Až do 17. října o ně Iconiq.cz soutěžíme. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. A protože chceme, abyste si Teniskology užili stejně jako my, dáme vám i malou nápovědu! Soutěžit můžete ZDE.

Podrobný program 3. ročníku Teniskology najdete na www.teniskology.cz.