V roce 2013 vydal sólový debut Different World, za nějž získal cenu kritiků Apollo, loni na něj navázal albem Night and Day, a letos se opět chystá do studia. Nejen se svým vlastním materiálem, ale také s kapelou The Prostitutes.  Třiapadesátiletý charismatický hudebník, který se narodil v anglickém Newcastlu a od roku 1992 žije v Praze, nám prozradil:

„Myslím, že je na čase posunout se zase o kus dál. Mám rozdělaný materiál, a rád bych mu dal nějakou formu. Opět jsem přizval producenta Michaela Rendalla, se kterým vždycky vzniká dobrá tvůrčí chemie, a tak se těším, co vznikne. Pro svůj sólový projekt jsem se rozhodl, protože mi umožnil realizovat se trochu jinak. Jako písničkář, nejen jako frontman. Ale energie kapely je také životodárná, a pro mě moc důležitá. Přece jen se spolu známe přes deset let a jsme na sebe nějak napojení.“ 

Na pražské Cargo Gallery odehraje svůj hudební set během prvního pražského festivalu  Glenfiddich Razor Night, představí průřez svou sólovou tvorbou, a možná dojde i na některou z jeho připravovaných novinek. Festival proběhne 10. srpna 2017 od 19 hodin v prostoru pražské Cargo Gallery náplavky. Akce nás zaujala především netradičním spojením hudby, kvalitní whisky a  konceptu barbershopů. Vše zde totiž bude přítomno na jednom místě!

Ideální možnost, jak překvapit svoji drahou polovičku nečekaným programem, co říkáte?