Buchty

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková si jednou týdně pozvou do studia hosta nebo hostku a probírají vše možné i nemožné. Každá show má sice jedno konkrétní téma, ale na tom zase tolik nezáleží. Mluví se tak trochu o všem. Dozvíte se všechno, co jste kdy o životě chtěli i nechtěli vědět. Buchty na Rádiu Wave vysílají teprve od ledna, a už teď patří mezi naše favority.

Pardon My French

Garance Doré je lifestylová múza. Jestli sledujete její stránky Atelier Doré, pak určitě znáte i její podcasty. Jsou stejně stylové, vyklidněné a krásné. Garance na nich milým francouzským přízvukem diskutuje s hosty zvučných jmen o jejich životě, práci i o všech možných radostech a starostech dnešního světa. Každá epizoda trvá zhruba hodinu, takže je ideální na delší cesty.

Deep Talks

Autor bestselleru Konec prokrastinace, Petr Ludwig, je právě teď jednou z nejvýraznějších osob českého veřejného dění. Nejen, že radí jak neprokrastinovat a jak být o něco úspěšnější a lepší člověk, ale má také spoustu zajímavých známých a kamarádů a rád se podělí o jejich společné debaty. Čekejte témata, která vám budou vrtat v hlavě ještě dlouho po tom, co podcast skončí.

2 Dope Queens

Jessica Williams a Phoebe Robinson jsou královny podcastů a komedie a k tomu navíc ještě dost “dope”. Jessicu možná znáte coby dopisovatelku Jona Stewarta a Trevora Noaha. Podcastová, a teď už i televizní show je složená z několika částí s různými hosty. Zaručujeme vám, že se nejen zasmějete, ale taky se něco nového dozvíte.

 

U Talkin’U2 To Me?

Ať už jste fanoušky legendárních U2 či ne, tahle show vám nesmí utéct. Hlavním tématem jsou vždy U2, jejich songy a koncerty, takže se občas může stát, že se nebudete úplně chytat (především události v americkém kontextu nejsou zdejšímu posluchači úplně známé). Díky upřímné a nehynoucí lásce obou protagonistů a jejich hostů k Bonovi a kapele U2 vám to však vůbec nebude vadit. Možná, že si je pak zamilujete ještě víc.

Foto: radiowave.cz, atelierdore.com, earwolfproduction.com, wnycstudios.com, petrludwig.cz