Na Instagramu dokážu někdy strávit hodiny tím, že koukám fotky úplně cizích lidí. Většinou holek, které vypadají jako přes kopírák. Mají krásná těla, která fotí vždy s vyšpuleným zadkem. Plné rty, dlouhé nabarvené vlasy, dlouhé nehty, řasy až do nebes, drahé a značkové oblečení a doplňky. K jídlu si dávají snad jenom saláty a smoothies a chodí pravidelně do fitka. Na dovolenou jezdí na Maledivy a na nákupy do Paříže.

Absolutně tenhle nový trend nechápu. Vypadat jako všichni ostatní, fotit ty stejné věci… Nevíme, odkud přišly, ani co dělají. Prostě tu jsou, mají peníze a dokonalé životy. Jasně, tomu snad nikdo z nás nevěří. Ale ono nás to všechny evidentně baví. Jak je totiž možné, že tyhle holky mají tisíce sledujících a lajků.

snimek-obrazovky-2016-10-05-v-12-38-19

Ale proč nás tak baví se na to koukat? Chceme být jako ony? Já tedy rozhodně ne! Většina fotek je stejná, samá instagramová klišé. Inspiraci v tom pravděpodobně nehledáme. Tak co tedy? Prostě se na ty fotky hezky kouká?

snimek-obrazovky-2016-10-05-v-12-38-50-1

Sestry Kardashianovy si na hezkých fotkách postavily kariéru. Jenže ono není všechno zlato, co se třpytí. Kdyby se totiž Kim neustále nepořebovala světu chlubit, jak úžasný má život, a nefotila všechny drahé věci, co má, nemuseli ji nedávno v Paříži přepadnout.

snimek-obrazovky-2016-10-05-v-15-42-15

 

Foto: Instagram