České vody se nadobro rozvířily díky mezinárodnímu úspěchu Sany, která zazářila v kampani sportovního labelu po boku světových celebrit. Značka Reebok představila globální kampaň s názvem Always Classic, s podtitulem Hidden Classic, a povolala na ni osobnosti, jež se nebojí vystoupit z davu či ze své komfortní zóny. Kolekce inspirovaná graffiti vznikla ve spolupráci se značkou Montana zaměřenou na profesionální spreje. Právě proto byli ke spolupráci přizváni graffiti umělci Sany a Filipe Pantone, kteří pro tuto kolekci vytvořili graffiti a natočili kampaň v Los Angeles.

Středa 2. května ve Vnitroblocku 

Už 2. května můžete ve Footshopu ve Vnitroblocku oslavit úspěch nejen této dvojice, ale i celého českého graffiti. Kromě Sany poznáte dalších pět pražských graffiti writerů známých pod jmény Pois811, ROKER,  Amigo, Child a Just63. Každý z nich má svůj osobitý styl a ke graffiti přistupuje po svém, což zajistí rozmanitost speciální kolekce, kterou na místě společně vytvoří. Místo plátna očekávejte modely tenisek Classic Leather nebo Club C. Během eventu se budou promítat kampaňová videa z LA, ale i graffiti akce, na nichž se Sany kreativně a produkčně podílela s městskymi projekty Budvaru BU2R. Celý večer hudebně doprovodí DJ Nerz se styly hip hop, breaks či disco. Startuje se v 18:30 a akce končí v 21:30. FB událost najdete zde.

Event s dobrým účelem

Kolekce zůstane ve Footshopu vystavená až do konce května. V průběhu eventu bude možné hlasovat, který pomalovaný model se nejvíce povedl. Vítězný writer dostane speciální cenu od Reeboku a BU2R, partnerů eventu. Umělecké kousky si budete moct i zakoupit a dokonce s dobrým účelem, výtěžek z artových tenisek totiž poputuje k hendikepovaným dětem.