Vášnivý polibek a vroucí obětí k blížícímu se svátku všech zamilovaných neodmyslitelně patří. Kouzlo lásky se však může rozplynout rychle jako dým, když se ke slovu dostane hořící cigareta a s ní nepříjemný štiplavý kouř a zápach. To platí nejen na svatého Valentýna. Možná nastal i pro vás nejvyšší čas vsadit na moderní nikotinové alternativy a užít si intimní chvilky naplno.

Vyzkoušejte například jednu z posledních novinek v segmentu nikotinových alternativ, kterou je technologicky i designově vyladěné zařízení na zahřívání tabáku glo HYPER X2. Tabák se při jeho užívání nespaluje, ale zahřívá, díky čemuž produkuje aerosol s podstatně menším obsahem toxických látek.

Foto: BAT

Další možnost pak nabízí stále oblíbenější nikotinové sáčky VELO, které tabák vůbec neobsahují a díky pohodlnému umístění pod horní ret prakticky nepřekáží. Obsahují o 99 % méně škodlivin, než je tomu v případě užívání běžné cigarety, nenechávají skvrny na zubní sklovině ani nepříjemný pocit v ústech. Stejně jako zařízení glo jsou nikotinové sáčky VELO dostupné výhradně dospělým uživatelům v různých příchutích i intenzitách v síti trafik a na govelo.cz / shop.myglo.cz