Vybrali jsme pro vás místa, kde se nejen dobře najíte. Milá, profesionální obsluha a krásný interiér jsou samozřejmostí!

Grils

Novinka ve skupině Ambiente, Grils, je restaurace s jednoduchým a do puntíku promyšleným konceptem. Dostanete tady jednoduše ta nejlepší grilovaná kuřata v Praze. Nic víc, nic míň.

Ráj grilovaných kuřat je novinkou v ulici U nádražní lávky. Hned vedle Lokálu Hamburk.

 


Banh-mi-ba

Vietnamskou kuchyni si Praha opravdu oblíbila. A my také. Řetězec s vietnamskými bagetami bahn-mi-ba (tři bagety) je to nejlepší na rychlý oběd během vytíženého pracovního dne.

Pobočky mají dokonce už tři! Na adresách Rybná 26, Jankovcova 8 a Thámova 19.

A jaká dnes bude vaše večeře? #bahnmiba

Příspěvek sdílený banh—mi—ba (@banhmiba),


Myšák

Myšák, znovuotevřená cukrárna, kterou milovali už naši prarodiče, vás nezklame v žádném ohledu. Krásný interiér, profesionální obsluha, skvělé dezerty i káva. Ochutnejte i domácí limonády a dokonalé snídaně!

Myšáka najdete na staré dobré adrese Vodičkova 710/31.


Incruenti

Ráj veganů, ve kterém se do vegaburgeru zamiluje i ten největší masožravec, nese název Incruenti. Pochybujete? Veganskou oázu najdete na Vinohradech a jak jednou vstoupíte, budete se vracet často. Slibujeme.

Pro veganské dobroty zajděte na adresu Šrobárova 2159/9.


Sia restaurant

Milujete asijskou kuchyni? Pak v Praze nesmíte minout restauraci Sia. Nudle, kachna, ramen a skvělé čaje. Budete se tu cítit jako na tržišti v Pekingu. Vše se vaří podle osvědčených a tradičních receptur, takže kvalita je zaručena.

Tuhle nádheru najdete ve Starém městě na adrese V Celnici 1034/6.